zbcpto

sunnyleonesexvideo

Обласний семінар-практикум педпрацівників з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування»

 "Роби все, що можеш, там, де ти знаходишся,
використовуючи все, що маєш"

Теодор Рузвельт

   18 жовтня 2018 року на базі ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО» під керівництвом методиста НМЦ ПТО у Запорізькій області Немченко М.М. проводився обласний семінар-практикум педпрацівників з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» за темою: «Використання методів активного навчання».
   Традиційно вітальним словом семінар відкривав в.о. директора Фоміч С.В. Про гостру потребу у монтажниках сантехситем та довгу співпрацю з Центром виступав заступник директора КП «Запоріжремсервіс» Назаренко О.В. Старший майстер Шаповалова З.Б. провела оглядову екскурсію по навчально-виробничим майстерням Центру.

   Майстер виробничого навчання Москаленко Д.І. провів відкритий урок виробничого навчання з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» на тему «Слюсарніроботи», на якому продемонстрував різні методи активного навчання та форми організації роботи учнів. 

   Окрім цього Москаленко Д.І. продемонстрував  технологічний процес зварювання труб на автоматі поліфузійногозварювання.  

   Викладач спецдисциплін Коростельова Т.В. ознайомила з методами активного навчання, які використовує на уроках професійно-теоретичного навчання. 
  Заступник директора з НВР Згурська Т.В. розповіла про організацію та реалізацію проекту Державно-приватного партнерства для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні.

     

    Для учасників семінару педагогічний колектив підготував буклет-програму, відео майстер-класу «Технологічний процес зварювання труб на автоматі поліфузійногозварювання». Також учасники семінару отримали по одному примірнику сьоми навчальних посібників, що були розроблені в рамках проекту Державно-приватного партнерства для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні.

18 жовтня 2018 р.,

Згурська Т.В., заступник директора з НВР

ДНЗ «Запорізький БЦПТО»