zbcpto

sunnyleonesexvideo

Змагання з лазертагу

              На виконання На виконання Указу Президента України № 286/2019 від 18.05.19 року «Про Стратегію національно-патріотичного виховання», та рішення Запорізької обласної ради від 06.04.2017 року № 64 «Про Обласну цільову програму національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2021 роки» комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» ЗОР 23 грудня 2021 року провів змагання з лазертагу серед молоді міста Запоріжжя.

           Збірна команда ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО» прийняла активну участь в цих змаганнях. В команду увійшли здобувачі освіти групи № 15.19: Селезньов Максим, Гамза Микита, Фокша Олександр, Щедрін Валерій та Лобанов Артем група № 20.20.

          Основною метою командних змагань з лазертагу є виховання патріотичних переконань у молоді призовного віку, підготовка до військової служби та залучення молоді до оборонно-масової та військово-спортивної роботи. Крім цього, змагання надають можливість здобувачам освіти випробувати силу духу, фізичний гарт, сформувати стійкі патріотичні переконання та почуття гідності, мужності та стійкості.

         Самі змагання проводяться по локаціях, які передбачають:

  • заняття з історії України;
  •  неповне розбирання та збирання автомата АКМ-74;
  •  надання першої до медичної допомоги в умовах «бойових дій»;
  • змагання зі стрільби в тирі з різних видів зброї: АКМ-74, пневматичної гвинтівки, пістолету «Форт», лука та арбалету, метальної зброї;
  •  заняття з тактичної підготовки на яких допризовники засвоїли основи тактики малих груп, індивідуальної та колективної вогневої підготовки;
  • обід сухим пайком солдата ЗСУ.

          Незважаючи на результати, у цих змаганнях не може бути переможених, бо вже сама участь у ньому є перемогою кожного допризовника, свідченням готовності вчитися захищати Батьківщину.