zbcpto

Всеукраїнський день бібліотек 2021

Скарбниця людської мудрості

        Віддаючи данину поваги бібліотечному руху в незалежній Україні, 14-го травня 1998-го року Президентом України було підписано Указ № 471/98 про щорічне святкування Всеукраїнського дня бібліотек 30 вересня. Цього дня традиційно у бібліотеках нашої країни проводяться заходи для популяризації книги та залучення читачів до частішого відвідування книгозбірень.

        День відкритих дверей було проведено і в бібліотеці нашого навчального закладу. Учні мали можливість перенестися у давнє минуле книгозбірень, дізнатися багато цікавого про ці осередки людської мудрості та ознайомитися з напрямами роботи бібліотеки ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО», адже тут читачі можуть скористатися не лише навчальною, а й художньою літературою, вибравши собі твір улюбленого автора та жанру. Крім того, до послуг наших відвідувачів комфортний читальний зал із персональними комп’ютерами і підключенням до Інтернету, що значно полегшує вибір книги до смаку.

        Наш навчальний заклад радо приєднується до привітань на адресу працівників бібліотек та просто поціновувачів літератури, завдяки яким зв’язок між людиною і книгою все ще живий, хоча його і витісняють сучасні технології. Бажаємо, щоб якомога більше людей відвідувало читальні зали і заводили абонементні картки в бібліотеках!

                                                                                                     Тюріна Т. М.