zbcpto

День Святого Валентина 2020

Вітаємо учнів, викладачів, майстрів виробничого навчання, всіх співробітників центру з святом всіх закоханих! Кохання, співрозуміння, міцної дружби всім бажаємо!


 

         14 лютого світ відзначає День святого Валентина. Це свято любові, свято найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення.

         Кохання може бути різним. Інколи це почуття стримане, спокійне, глибоке, розважливе, воно не висуває умов і вимог та може пройти перевірку часом. А деколи це пристрасть, що раптово починається, затуманює розум, не дає спокою, надихає на подвиги.

         Кохання – це не тільки почуття людяності й шляхетності. Воно має в собі дуже велику силу, тому заслуговує на свій день, на своє свято.

        В цей день в нашому центрi свято тривало зранку. Вiтання валентинками всіх дівчат нашого навчального закладу, робота пошти закоханих, чудова фотозона та неймовiрний квест, який полягав у пошуку головного атрибуту свята – символічних сердечок - все це додало піднесеного та святкового настрою.

        Юнаки ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО» привітали не лише дівчат центру, а й дівчат Хортицького району, яких зустрічали в цей день на вулиці. 

 

     У це свято заведено не тільки дарувати коханій чи коханому валентинки , а й вітати своїх других половинок та просто хороших друзів теплими словами. Хлопці ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО» вітають дівчат з Днем Валентина, дарують їм частинку свого кохання!  Також вони побували на вулиці Лахтинській і запрошували майбутьніх абітурієнтів та їх батьків на День відкритих дверей до Запорізького будівельного центру.