zbcpto

Перше вересня 2019

   День знань – день особливий, яскравий.
   Адже попереду – навчальний рік.
   Можливо, вдасться він жарким,
   Але лише наполегливих слава чекає!
   Бажаємо мужності, терпіння,
   Відкриттів дивних і перемог.
   І нехай прекрасні миті
   На багато років залишать слід!

 

      Друзі! День 1 Вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім учням ДНЗ "Запорізький будівельний центр ПТО" на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

    

       Урочисто пройшло це свято в ДНЗ "Запорізький будівельний центр ПТО". З початком нового навчального року учнів центру, а особливо першокурсників,   привітали директор центру Фоміч Сергій Володимирович , заступник директорам з виробничо - навчальної роботи Петренко Євген Володимирович, старший майстер Шаповалова Зоя Борисівна, соціальний педагог Дуда Ірина Олександрівна, методист Євдощенко Ніна Петрівна.

        З привітаннями та побажання успів в навчанні та оволодінні професійними знаннями виступили представники підприємств м.Запоріжжя -  заступник голови правління по персоналу Запорізький феросплавний завод Ратников Олександр Анатолійович та начальник відділу навчання та розвитку персоналу Запорізького трансформаторного заводу Семенюк Олександр Сергійович. З ширими побажаннями успіхів звернулася до учнів  методист Научно - методичного центру ПТО Немченко Марьяна Михайлівна.

 

           

      Щиро вітаємо всіх вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації. День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій.