zbcpto

Свято «Останнього дзвоника 2018-2019 навчального року»

Ну, от і все, скінчилися уроки,
Шкільні дзвінки пішли у небуття.
Ви робите свої найперші кроки
У самостійне і складне життя.

Буває, що й спіткнутись доведеться,
Побути на коні і під конем.
Та сильний знов на ноги підведеться
Й не житиме всього одним лиш днем.

 

         Після закінчення Державної кваліфікаційної  атестації відбулося свято «Останнього дзвоника». Свято почалося парадом випускників.

     

    

        До випускників звернувся виконуючий обов’язки директора ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО» Сергій Володимирович Фоміч, який привітав випускників з закінченням навчання та отриманням професії. Він побажав їм успіхів, зайняти гідне місце в житті, реалізувати себе в професійній діяльності. До цих побажань доєдналися старший майстер центру Шаповалова Зоя Борисівна та методист Євдощенко Ніна Петрівна.

   

       З найщирішими побажаннями своїм учня виступили майстри виробничого навчання групи 18.16 Маркелова Лілія Іванівна, групи 21.17  Корнієнко Людмила Володимировна, групи 16.17 Тесленко Надія Вікторівна, групи 17.17 Шахрайчук Лариса Іванівна та класний керівник групи 18.16 Зазеріна Тетяна Василівна.

     

       Були вручені грамоти за успіхи в навчанні, професійній діяльності, активній участі в житті центру.

       Батькам найкращих випускників були вручені подяки за виховання.

     

       Щирі слова подяки від випускників прозвучали для адміністрації центру, всіх викладачів, майстрів виробничого навчання, класних керівників, а також всім,  хто робив навчання в центрі комфортним та затишним.

       

Вітаємо випускників 2019! Щастя, творчих та професійних успіхів!!!