zbcpto

ВОЛЕЙБОЛ «АМАТОРСЬКА ЛІГА»

      10 березня 2019  року на базі Запорізького будівельного центру пройшов турнір з волейболу.

       В змаганнях прийняли участь 8 команд: 2 команди з Запоріжжя, команда учнів та випускників Запорізького будівельного центру, 2 команди з Дніпра,  команди Харкова та Павлограда, збірні команди пгт Михайлівка та Пришиба.

      Команду «Хортиця» зібрав та очолив випускник нашого центру, а наразі майстер виробничого навчання групи № 5.18 Рижиков Олександр Іванович. До складу його команди  увійшли також наші випускники та жителі Хортицького району. В запеклій боротьбі вони виграли 1 місце.

   

      Основою нашої команди були учні груп № 4.17, 8.17, 18.16. Цей турнір став гарною підготовкою до районних  змагань з волейболу. Юнаки отримали досвід високої майстерності та технічної підготовки.

    

      Цей спортивний захід пройшов з використанням можливості вести профорієнтаційну роботу серед учасників змагань. Так, наприклад, учні з Михайлівки та Пришибу  отримали листівки з інформацією про наш навчальний заклад. З ними проведена бесіда про професії та умови навчання в Запорізькому будівельному центрі.

       Весь турнір пройшов під егідою дружби, взаємо підтримки, любові та світлих свят весни. Всі учасники змагань отримали задоволення від спілкування та спортивної улюбленої гри – ВОЛЕЙБОЛ.

                                                   Головний суддя турніру: керівник фізичного  виховання Неткал О.Х.