zbcpto

БАДМІНТОН в ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО»

БАДМІНТОН в ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО»

Бадмінтон – це найулюбленіший тематичний модуль серед учнів нашого навчального закладу. Деякі з них тільки в період навчання змогли оцінити, що таке спортивний бадмінтон.

         У нашій країні бадмінтон з'явився недавно,  але гра полюбилася багатьом.  Улітку ви всюди побачите бадмінтоністів різного віку, що перекидають волан без яких-небудь обмежень правилами.  Чим же пояснюється така популярність цього міжнародного спорту?

З одного боку –  загальнодоступно й корисно.  За два-три практичні заняття легко опанувати подачею й основними ударами. З іншого боку – залучає високий спортивний атлетизм.

         Усі фізичні якості - швидкість, гнучкість, спритність і витривалість -  у гармонічній комбінації з різнобічним творчим мисленням розбудовуються й удосконалюються в цій грі.

       У середніх освітніх школах бадмінтон, як правило,  не викладається,  отже,  усі учні,  починаючи навчання, перебувають практично в рівних умовах. Отже, успіх у майбутній грі залежить від здатностей, фізичних можливостей кожного учня.

В нашому  центрі в квітні – травні пройшли змагання на кращих бадмінтоністів. На першому етапі змагалися учні в групах, на другому – кращі гравці вийшли у фінал.

1 місце серед юнаків виборов Нечепуренко Дмитро (2 група). Непогані результати показали Псюк Григорій (2 група), Семенюк Юрій (15 група) та Куриченко Родіон (8 група). Серед дівчат найкращими вважаємо Сиваченко Дашу (15 група) та Біскозуб Наташу (8 група).

Бажаємо всім учням удосконалювати свою майстерність і в подальшому приймати участь в цих захоплюючих змаганнях !!!