zbcpto

Ярмарок освіти 2018

 

«Ярмарок Освіти–2018»: від навчання до працевлаштування

 

         З 09.11.2017 по 11.11.2017 у виставковому центрі «Козак Палац» відбулась щорічна спеціалізована виставка «Ярмарок Освіти-2018», що об’єднала 19-ту спеціалізовану виставку «Абітурієнт» та 8-му спеціалізовану виставку «Освіта за кордоном».

         Освітній ярмарок – це широкомасштабна презентація ринку освітніх послуг, яка щороку об’єднує провідні навчальні заклади області, країни та закордону. На «Ярмарок Освіти» завітали авторитетні навчальні заклади Дніпра,Одеси, Харкова, Черкас.

         ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти» брав участь у «Ярмарку Освіти-2018» з метою популяризації професій будівельного спрямування та робітничих професій.

         Представники нашого навчального закладу презентували яскраву експозицію з матеріалів торгівельної марки «Ceresit», з якими працюють наші учні.

         Особливу увагу приділено старшокласникам та їх батькам, які змогли отримати якісну консультативну допомогу щодо переліку професій у ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО», матеріально-технічну базу, умов прийому та навчання, широкий спектр підприємств, з яким співпрацює наш Центр, дізнатись про роботу гуртків і спортивних секцій, участь у заходах на різних рівнях, культурне та спортивне життя тощо.

14.11.2017                                                 Соціальнийй педагог          Алєйнікова Г.В.