zbcpto

THE TEST-CONTEST «WHO IS THE BEST IN ENGLISH».

06 листопада 2017року в рамках проведення тижня предметів гуманітарного циклу  в ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО» для всіх бажаючих, люблячих та знаючих англійську мову відбувся тест-конкурс «Хто найкращий знавець англійської мови?».

Тест-конкурс проводився з використанням програми MyTestX.Програма тестів складалась із різноманітних питань, а саме: з граматики, літератури, географії, країнознавства тощо. В тесті були використані наступні типи завдань – поодинокий та багаторазовий вибір, встановлення відповідності, правдивості або неправдивості стверджень, ручне введення тексту, перестановка букв тощо. Різноманітність вправ дала можливість оцінити рівень знань учнів, їх спроможність знайти правильну відповідь.  Практика показує, що використання інформаційно-комунікаційних  технологій стає невід’ємною частиною освітнього процесу, що допомагає, мотивує та спонукає учнів до вивчення іноземної (в нашому випадку англійської) мови з використанням інноваційних технологій.

Традиційно, учні з задоволенням приймають участь в тестуванні. Відрадно те, що участь беруть учні всіх курсів та професій, зокрема, з професій: «Оператор комп’ютерного набору; секретар керівника», «Кухар; пекар», «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», із спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

07 листопада 2017 р.,

Аратова В.П., викладач іноземної мови

ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО»