zbcpto

Спортивно-масовий захід в ДНЗ"Запорізькому будівельному центрі " «День здоров’я-2016» .

Гасло Олімпійських ігор: «Швидше, вище, сильніше». Але важливо не перемога а участь. І тому в програмі Олімпійського тижня на святі спорту, який пройшов у вересні  2016 року, прийняли участь всі учні нашого центру, які мали змогу позмагатися з різних видів спорту.

Хто змагався, хто вів протокол змагань, дехто фотографував – байдужих не зосталося в цей день. У програму змагань входять легкоатлетичні види такі як: біг на 100 м, штовхання ядра,  стрибки в довжину з місця, а також прикладні види: стрибки на скакалці, підтягування на поперечині, перетягання канату.

Адміністрація Запорізького будівельного центру в особі Міхєєва А.А., заступника директора з виховної роботи Алейник Г.В., заступника директора з навчально-виробничої роботи Магльований А.М. приділяють великої увагу  даному заходу. Всі призери змагань були нагороджені призами Національного Олімпійського Комітету, грамотами, та преміями.

Підготовку й проведення цих змагань здійснювали керівник фізичного виховання Неткал О.Х., викладач фізичної культури Попель О.А.,  а також весь дружній педагогічний колектив Запорізького будівельного центру.

Ці змагання дають можливість учням  відчути  себе сильнішими, впевненішими в собі, з'являється бажання вести здоровий спосіб життя, виявляють найсильніших спортсменів у Запорізькому будівельному центрі.